Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Q`Viva vazhdon pavarësisht divorcit të Jennifer Lopez e Marc Anthony

Shko poshtë

Q`Viva vazhdon pavarësisht divorcit të Jennifer Lopez e Marc Anthony

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 20, 2011 7:34 amProjekti artistik Q`Viva i lajmëruar që më parë me angazhimin e këngëtarëve Jennifer Lopez dhe Marc Anthony do të vazhdojë pavarësisht divorcit mes çiftit të përfolur për momentin.

Aktiviteti është vendosur të zhvillohet këtë vjeshtë në Amerikën e Jugut dhe Jennifer së bashku me ish-bashkëshortin e saj kanë deklaruar se do të jenë së bashku siç ishte parashikuar.

Në shfaqjen Q`Viva, Lopez, 41 vjeçe dhe Anthony, 42 vjeç, kërkojnë talentet e pazbuluara në 21 vende ë të gjithë Amerikën Latine.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi