Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora si Beyonce: “Kryeministër dëgjomëni mua, jo Shakirën”

Shko poshtë

Leonora si Beyonce: “Kryeministër dëgjomëni mua, jo Shakirën”

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:39 amGjatë emisionit të natës “Good evening” në “Top Kosova Radio”, këngëtarja
Leonora Jakupi, duke u veshur nën petkun e Beyouce ka thënë se do t’i
thoshte kryeministrit të Kosovës që të mos dëgjonte Shakirën, por atë.
Ndërsa nëse vërtet do të ishte Beyounce do t’i thoshte princit të kaltër të Leonora Jakupit “Lum ti”.

rrëfimin e saj jo të zakontë për herë të parë lë të kuptohet që është e
dashuruar, madje nuk e mohon e as e pohon, por thotë se do të vijë
momenti kur do të dalë në publik me fakte konkrete, ndërsa ajo meqë e
kishte veshur njëherë fustanin e nusërisë si aktore, thotë se herën
tjetër do ta veshë atë vetëm kur në ditën e dasmës së saj.
Për duetet
e përfolura në media me këngëtarët Ramadan Krasniqin dhe Ermal
Fejzullahun ajo ka sqaruar të vërtetën duke thënë se me Danin kanë pasur
të njëjtin mendim, kështu edhe me Ermalin, por s’ka asgjë konkrete, por
kjo nuk do të thotë që nuk mund të ndodhin këto duete. M. Gjokaj
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leonora si Beyonce: “Kryeministër dëgjomëni mua, jo Shakirën”

Mesazh nga Linddt prej Fri Nov 05, 2010 11:48 am

hehe flm viola per ket info Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi