Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sa besoni tek Engjujt mbrojtes, ose vehtja juaj e lart.?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Sa besoni tek Engjujt mbrojtes, ose vehtja juaj e lart.?

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 1:14 pm

Engjujt jan ne endrrat tona, por ne ralitet jemi vetja, qe gjithmon i besoj vetes ne qdo veprim , vendim qe marr, pa marr parasysh rreziqeve, sfidave gjithmon me nje besim te fort ja dal!po ju?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi