Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mariza duet me Bojken Lako

Shko poshtë

Mariza duet me Bojken Lako

Mesazh nga viola prej Sat Nov 13, 2010 9:03 amMariza Ikonomi ka zbuluar se së shpejti do të dalë me bashkëpunimin e saj më të ri - një duet me kantautorin Bojken Lako.“Kam
bashkëpunuar edhe herë të tjera me Lakon dhe gjithmonë më ka pëlqyer
stili i tij dhe muzika rok. Ndihesha shumë e sigurt te kjo rrymë dhe
ndjeja se mund të jepja shumë, edhe pse tani shijet mund të jenë
transferuar te një stil paska më i butë si: klasike, jazz, etj. Por
prapë kur dëgjoj muzikë rok ndihem vërtet një rock-girl”, ka thënë
Mariza.Ndryshe, Mariza ka mohuar thashethemet se është
në lidhje dashurie. “Kot janë lodhur mediat, se kur të kem ndonjë
histori që vërtet ja vlen, do shkoj unë t’i gjëmoj ata”, është shprehur
këngëtarja duke qeshur. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi