Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Shko poshtë

barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:18 pm

Burre e grua kane blere nje pako me prezervativ me shije te ndryshme.
-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije ka.
sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote:
- shije djathi
-prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:19 pm

Nje cift qe nuk i kishin kushtet ekonomike te duhura kishin 7 femije... dhe iken burri te mjeku dhe i thot :"doktor kemi 7 femije dhe nuk guxoj te beje sex me se frikohem se do me ngelet gruaja prape me barre!!!
mire thot mjeku, eshte fare e lehte... dhe i keshillon te perdor prezervativ...
ne mremje ikin te flene dhe burri e ve prezervativin aty ku duhet dhe fillon shfaqja... ne fund fare gruaja e sheh se burri ka vene prezervativ dhe duke mos e ditur se cka kishte i thot... "ti je i marre!!! femijet zbathur e zdeshur ti edhe k**** e ke veshur!!!!!!!"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:19 pm

E dashur sot shita 3 dyshek dhe 20 brek dhe fitova 800 euro"."ndersa une i dashur me nje dyshek e pa brek fitova 2000 euro."
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:19 pm

I thote burri gruas se tij.
Do provojme nje stil te ri, ndersa une jam duke i dhene makines ti do ulesh poshte.Jo i kthehet gruaja, sepse humb kontrrollin ti dhe na perplas. Pas shume debatesh gruaja pranoi.Ata ishin duke zbritur nje disheze te larte dhe burri ne momentin final leshon duart nga timoni dhe i kap veshet gruas se tij.Makina humb kontrrollin dhe si perfundim perplasen me nje peme dhe gruaja fluturon nga xhami.Ai sheh qe ne dore i kishin mbetur veshet e saj.Del me shpejtesi jashte dhe pyet nje bari qe ruante delet ne lendine.Mos te zune syte nje vajze duke fluturuar, pa veshe.Me veshe pa veshe nuk e vura re i pergjigjet xhaja po se cfare kishte nje gje te gjate ne goje....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:20 pm

ishe nji her mbreti dhe i ishte merzit gruja dhe vendosi te bente sex me dike tjeter..shkoi tek shtepia e dashnores qe kishte kapur dhe hyri ne dhome,,kurse jashte la 2 roje qe i kishte marre me vete per te ruajtur veten...filoi mbreti,....kaloi 20 minuta nuk po dilte nga dhoma ,,,kaloi 30 minuta prap hic ,,,kaloi 1 ore prap hic...nji nga rojet u merzit dhe i tha tjetrit::ej a bejme sex dhe ne te ty bashke???mir i tha tjetri dhe filluan punen...pasi mbaruan i tha ky roja i par::ej ti se mos i tregosh njerezve te tjere ne pallat qe kshu kshu bem ne te dy!!!!!mos caj kok i tha tjetri pse ca jam un bythq*r....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:20 pm

ai dhe ajo bejne seks.
ai:-bejme nje 68?
-me fal por cfare eshte? -e pyet ajo
ti ma th** dhe une te kam borxh nje-i thote ai.
Gruaja e lene pas dore i thote burrit duke hequr intimet:
-e sheh kete?eshte kermill:nese e prek nxjerr jarge,nese nuk e prek nxjerr brire :insane:lol
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:20 pm

Dallendyshe karthyer po kto te fortat qene te gjitha i lexova.....uff ufff se qkishte nje gje ne goje...ajo ishte torta....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:20 pm

Burri me gruan po e benin naten.Gruaja po therriste:-Po vjen ,po vjen.Edhe burri po therriste :-Po vjen,po vjen.Aty afer i degjon femija dhe thote:-mami ,babi te vi dhe une me ju???Nga dhoma tjeter gjyshi degjon dhe thote:-Hej Zot se ku shkojne keta njerez ne mes te nates....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:21 pm

nje cift i sapo njohur jane vetem dhe djali i afrohet vajzes, duke e perkedhelur i thote:

-cfare eshte ky?
-gjoksi, - i pergjigjet vajza
-te ta puth pak? - i thote djali
-mire - thote vajza dhe ky e puth

zbret me poshte djali dhe e pyet:
-cfare eshte kjo?
-kerthiza, - i thote vajza
-te ta puth pak? - i thote djali
-mire - i thote vajza dhe ky e puth

zbret dhe pak me poshte e pastaj e pyet serish ky:
-po kjo cfare eshte?
-macja - i pergjigjet vajza
-ta puth pak macen? -i thote djali
-mire -i thote vajza dhe djali ulet ta puthe
pas disa sekondash ngrihet ky dhe i thote vajzes:
-me duket se te paska ngordhur macja!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:21 pm

Mesuesja u thote nxenesve:-kush eshte gjeja me e madhe qe futet ne goje?
Beni pergjigjet:-abazhuri.Perse i thote mesuesja?.....sepse babi im i thote gjithmone mamit:fike abazhrin se do te ta fus ne goje tani.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:21 pm


Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit"ah ah po vij".Burri i pergjigjet:"poooooooooo dhe une po vij".femija qe i degjon "vij dhe une". e gjyshi:"po ku dreqin po shkojme te gjithe ne kete ore"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:21 pm

Nje vajze te vogel zuri nje djale,
ajo po dridhej dhe i tha dy fjale:
- Nuk te vjen keq qe jam e mitur,
me gjoks te vogel ende e parritur?
Fjalet e vajzes djali i degjoi,
qau e q*u pastaj e leshoi...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:22 pm

Nje cift pleqsh po festonin pervjetorin e marteses nudo,
plaka i thote plakut.
- i dashur ndiej akoma nxehtesine si para 40 vjetesh
-e dashur te kane rene cicat ne pjaten e supes
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:22 pm

Nje femer ne sexy shop (gagace)

Nje femer hyn ne sexy shop ,,,i afrohet shitesit dhe i thote:-Me e e fa a al ni i i ke e eni i i vib b b rato o or o o ose ma a asa a azhaa a tooor?
Shitesi pergjigjet:-Po kemi shume lloje modelesh.
Ajo:-Ke e eni i i i n n nga a a a aataa te gja a ateeet njezeeeteeepeseee ceeentiiiimeteeer teeee maaarkeess MOULINOX?
Ai:-Sigursht qe kemi eshte lloji me i shitur...
Ajo:-Aaaatehereee muuundddd teee meee thuuuuaaaash seeee siiii fiiiikeeet?.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsaleta sexy....haaahhhhaaaa

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi