Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Keys bëhet me figurë prej dylli

Shko poshtë

Keys bëhet me figurë prej dylli

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 01, 2011 2:03 pmKëngëtarja 30 vjeçare me krenari pozonte para statujës së vet.Ishte e habitur me dukjen e statujës.

Me të vërtetë duket shumë njëjtë.

Vetullat e saj janë të vërtetë, sytë duken sikur të jenë të gjallë, edhe forma e fytyrës është njëjtë si e imja…. është e mrekullueshme.”
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi