Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shumë pak artistë në promovimin e albumit të Gentës

Shko poshtë

Shumë pak artistë në promovimin e albumit të Gentës

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 20, 2011 7:31 amKëngëtarja atraktive, Genta Ismajli, e ka promovuar në Prishtinë albumin e saj të pestë me radhë, me titull “Guximi”.

Megjithëse ajo është dukur më e lumtur se kurrë në këtë mbrëmje, ku ka kënduar për të pranishmit dhe adhuruesit e saj, i kanë munguar emrat e njohur të muzikës, edhe pse ka qenë ditë e enjte, kur zakonisht artistët nuk kanë ndonjë koncert, për të thënë se janë të zënë.

Ata të paktët që e kishin respektuar kolegen e tyre ishin Genc Prelvukaj, Skillz, Gena, Sunaj Saraçi, Seven Saraçi. Megjithatë, Genta, me kolegë apo pa kolegë, është munduar të jetë në formë edhe gjatë kësaj mbrëmje ku ka kënduar disa prej këngëve të albumit të saj më të ri.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi