Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga Qazimi

Shko poshtë

Pershendetje nga Qazimi

Mesazh nga qazimkerci prej Sat Dec 03, 2011 11:04 am

Une jam Qazim Kerci.20vjec studjoi per mjeksi te pergjithshme ne UT-tirane. 2219
avatar
qazimkerci
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 03/12/2011
Mosha : 27
Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Qazimi

Mesazh nga xhoileart prej Wed Dec 28, 2011 6:42 pm

Pershendetje te gjitheve nga une xhoileart ju uroj gjithe te mirat une merrem me biznes privat........................urime per festat e fund vitit,,,
avatar
xhoileart
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 27/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi