Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Victoria rikthehet në American Idol?

Shko poshtë

Victoria rikthehet në American Idol?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:58 pm


Victoria Beckham do të rikthehet në shoun e zbulimit të talenteve ‘American Idol, në rolin e stilistes mysafire, shkruajnë mediat angleze.
Ish-anëtarja e grupit Spice Girls iu bashkua panelit vlerësues të shout amerikan gjatë vitit të kaluar, pasi Simon Cowell u detyrua të gjejë zëvendësim për të larguarën Paula Abdul.
Cowell raportohet se planifikon të nënshkruajë me këngëtaren e shndërruar në disenjatore për ta angazhuar atë si vlerësuese të përhershme kur shou i tij i popullarizuar “The X Factor” do të fillojë në SHBA në vitin e ardhshëm.
Por Beckham thuhet se për momentin ka vendosur të rikthehet përkohësisht te ‘American Idol’ dhe sipas Daily Mirror do të fitojë 96 mijë dollarë për çdo episod./
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi