Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lopez nuk e din nëse do të kthehet në “American Idol”

Shko poshtë

Lopez nuk e din nëse do të kthehet në “American Idol”

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 8:22 pm

Jennifer Lopez është një femër shumë shumë e zënë. Aktorja dhe këngëtarja, që është nënë e binjakëve nuk e di nëse do të vazhdojë të jetë në jurinë e American Idol, kjo për shkak të angazhimeve.

“Unë nuk jam detyruar që të marr një vendim për t’u rikthyer në American Idol dhe jam krenare për këtë. Mua më pëlqeu kjo, por unë kam edhe shumë gjëra tjera të cilat duhet t’i bëj dhe prandaj më duhet të vendos prioritetet për vitin e ardhshëm”, theksoi Lopez.

Lopez momentalisht është në top formë përkundër moshës së saj, ndërsa gjendet momentalisht në promovimet e albumit të ri “Love?”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi