Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gaga, Britney dhe Allen marrin çmimet në Virgin Media

Shko poshtë

Gaga, Britney dhe Allen marrin çmimet në Virgin Media

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:43 am

Lady Gaga, Britney Spears dhe Lily Allen, janë fitueset kryesore në ceremoninë e sivjetme të ndarjes së çmimeve Virgin Media Music Awards.
Ndarja e këtyre çmimeve është e përvitshme, ndërsa votimin e bëjnë fansat britanik. Publikimi i rezultateve është bërë të enjten, ndërsa shumica e kategorive janë dominuar nga femrat.
Lady Gaga fitoi çmimin për albumin më të mirë (“The Fame”). Britney fitoi çmimin e këngëtares më të mirë, ndërsa Allen çmimin për këngën më të mirë (“The Fear”).
Këngëtarja e grupit “Girls Aloud”, Cheryl Cole, është emëruar si femra më seksi, ndërsa Robbie Williams mori çmimin për këngëtarin më të mirë.
“Take That” u shpall grupi i vitit, ndërsa ikona e ndjerë e muzikës pop, Michael Jackson, u shpall legjenda e vitit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi