Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lil Wayne organizon ndejë para burgosjes

Shko poshtë

Lil Wayne organizon ndejë para burgosjes

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:05 pm

Lil Wayne raportohet se ka shijuar vikendin e fundit para se futet në burg, duke bërë festë me miqtë dhe familjen e tij në Florida.
Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Dwayne Carter Jr, pritet që sot të fillojë dënimin njëvjeçar për shkak të posedimit të armëve pa leje.
Sipas TMZ, yllit i është prerë një tortë e madhe bardhezi për t’i dëshiruar atij të gjitha të mirat në 12 muajt e ardhshëm
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi