Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:09 pm

Gruaja shkon tek doktori dhe i thote!Te lutem doktor me bej derman, kam 8kalamaj dhe tani pres te 9_tin.Doktori ithote : e thjeshte perdor perzervativ. Gruaja i thote ,jo jo nuk dua ,po prdor ilaçe atehere -i pergjigjet doktori ,jo jo ,as ato nuk i dua i thote gruaja -epo atehere te keshilloj qe kur te jeni duke kryer mardhenie shikoje burrin ne sy dhe kur ti zbardhen syte atij shtyje i thote doktori.Gruaja i pergjigjet:E more doktor po ate moment nuk po kap dot une se kur izbardhen syte atij me zbardhen dhe mua.!!!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:09 pm

Djali i vogel futet ne kuzhine edhe gjen babain me mamane duke bere seks. I habitur pyet te atin:

"O ba ca po i ben mamit ti?"

Ky i ndodhur ngushte i thote:

"Po e ndeshkoj mamin se theu nja dy pjata!"

Djali largohet me vrap, shkon ne dhomen tjeter te vellezerit e tij dhe u thote:

"Kini kujdes se mos thyeni ndonje pjate se do t'ju q--- babai
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:09 pm

Nje djale, shkon te shtepia e te dashures dhe i therret. Ajo del poshte me vrap dhe kur behen gati te ikin, del ne dritare e ema e saj.
- Biro: i thote ajo - ma sill para mesnate, tu befsha...
Ai ja kthen:- Mos u bej merak zonje...Po s'ma la, ta solla per 5 minuta..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:10 pm

Nje fshatar po shkonte ne qytet per te shitur nje kosh me rrush....Gjate rruges duke ecur me gomarin e tij ,i bien nga lart nga nje ballkon nje pale breke mbi kosh. Nderkohe i afrohen dy vajza dhe e pyesin: O xhaje sa e ke rrushin ? ? ? Shife i tha xhaja - Hiqi pra breket ta shofim...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:10 pm

Keni probleme me peshën??? S'keni kohe te shkoni ne palester ...!!
Beni seks!!!!!! Shikoni me poshte kalorite e harxhuara .....

Zberthimi i sytjenave -----------------------------------------------12 kalori

Zberthimi i sytjenave me një dorë---------------------------------47 kalori

Zhveshja e partnerit pasiv------------------------------------------80 kalori

20 minuta nxemje -------------------------------------------------- 95 kalori

10 minuta seks ai sipër ----------------------------------------------250 kalori

10 minuta seks prapa gardhit (ajo)..--------------------------------300 kalori

10 minuta seks nga mbrapa -----------------------------------------300 kalori + ai zhvillim muskujt e barkut

10 minuta seks ne këmbë (s'ka vend me u ul?)--------------------600 kalori ai + rrezik keputje mishi

Cigarja pas seksit------------------------------------------------------12 kalori

Trembje gjatë sexit (del ndonjë tek dritarja) ---------------------450 kalori

Veshje e shpejt nga ardhja e bashkshortit/es---------------------110 kalori

Po ju kapi bashkshorti/ja..----------------------------------- te ka ik barku fare
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:10 pm

Ishte nje here nje anglez nje francez nje rus dhe nje shqiptar.ata po bisedonin se cili nga popujt e kishte me te mire k****.angezi thote:
-ne anglezet e kemi te trashe por te shkurter.
-ne francezet e kemi te gjate por te holle,-tha francezi
-ne ruset kemi te vecante se e kemi me koke te madhe
-po ju shqiptaret si e keni,-pyeten te tre.
shqiptari pasi u mendua tha:
-ne shqiptaret e kemi anglo-franceze me koke ruse
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:11 pm

Familja e Degjeneruar

1 cun fiton ne rulet 500 euro.i mer kto 500 eurot dhe vendos te shkoje ne bordello.kur arrin aty...shikon te motren qe punonte aty...
-po ti ktu?
-pun! ( i thot motra )
po ti ca ben ne bordello'?

- po ja kam ardh me q* p***.
-po me ke mua ti (i thot motra)
ok thot ky
dhe e ben me motren
nderkoh qe po vishej motra e ndalon e i thot...
-e di qe e ke me te madh se te babit ti?
-e di e di...
MA KA THEN DHE MAMI...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:11 pm

Gjate bombardimeve te NATO ne Serbi, u perhap shume problemi i bombave me lende radioaktive Deplited Plutonium. Ne nje trase ne Beograd, vajza e shqetesuar shkon edhe i flet se jemes:
- O ma, o ma... po me del nje cice e trete!!!
- Hik mi me ler rehat... - i thote mamaja.
Pak me vone shkon prape vajza, akoma me e shqetesuar:
- O ma, cica po me rritet shume shpejt!
- Do ikesh? - i thote e jema e nevrikosur - se nuk ta kam qejfin!
Pas nje 5 oresh shkon vajza, e alarmuar dhe i thote mamase:
- Mami, mami eshte rritur cica dhe eshte njesoj sa 2 te tjerat!
Dhe mamaja qe i bertet me sa ka ne koke:
- Po ik moj debile se me çave k*rin...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:11 pm

Ne nje qytet te vogel ishte 1 kalores i zi dhe ky kaloresi mbahej si KAPO dhe te gjith e kishin frike.
Nje nate 1 pijanec duke pire ne lokal i thote banakierit:Mua me pihet dhe 1 tjeter...Jo i thote banakieri se vajti ora 12 un e mbyll lokalin se vjen kaloresi i zi dhe na vrau ketu ku jemi...
Un i dua dhe pik thot ky pijaneci...E mir banakieri iken dhe e le aty...
Keshtu pra ngel vetem pijaneci...Shkon ora 12 dikush i bi me shkelm deres dhe dikush hyn...
Tani pijaneci bertet me te madhe:Aman mos me vrit aman...Mir i thot ky MA mer ne goje...E fillon ja mer pijaneci mo nga frika...Shpejt e shpejt i thote ky personi..-Po pse shpejt i thot pijaneci'? ?
-Po shpejt pra se vjen kaloresi i zi.....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:12 pm

Dy gra, per here te pare dolen per here te pare pa burrat per argetim.
Te pira, pas nje nate te kendeshme qe kaluan, po ktheheshin ne kembe ne shtepi.
Befas, te dyjave u erdhi per te shurruar dhe zgjodhen nje varreze aty afer. Pasi mbaruan, u kujtuan se s'kishim me se te fshiheshin. Njera vendosi te fshihej me te mbathurat e pastaj i hodhi ato mes ferrave. Tjetra mori nje nje si tip letre qe e gjeti aty afer...
Te nesermen ne mengjes telefonon nje nga burrat tjetrit: -Degjo i thote...Sic duket bene qejf mbreme gocat, e imja mu kthye pa breke...
I per gjigjet tjetri - Ti ankohesh? E imja u kthye me nje shenim ne b.... qe ishte shkruar : 'Kurre s'do te te harrojme'.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:12 pm

shte njeher Zezaku me te birin ne plazh
I thote djali babait:
Babi te loz pak me k.... tend
Mir te keqen babi po mos shko shume larg....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:12 pm

Ishin 5 vellezer dhe po u vdiste babai. Ai u le amanet lopen qe kishin ta ruanin si syte e ballit.
Por nje dite lopa ngordhi...Vellezerit takuan nje zane dhe ajo u tha se do ta ringjallte lopen nese njeri nga ata do te mund te bente dashuri 5 here rrjesht me te....I pari zgjati 2 here,,edhe i dyti aq,,i treti zgjati 3 here ndersa i katerti 4 here. kur i erdhi rradha te pestit...Ai shkoj 5...6...7 dhe dhe po vazhdonte akoma.
-Boll se me vdiqe i thote zana.
-Ku pyes une per ty, une vdiqa lopen i thote vellai i 5
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:12 pm

Vdiq Piloja nga Fieri njerzit po mendonin si ta varrosnin ky e kishte k.... e madh dhe i rritej me min. keshtu e varrosin me koke poshte.Pas ca muajsh ankohen Kinezet se kishte dale nje k..... ne toke qe rritej cdo min. dhe vinte nga Fieri.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:13 pm

Beni i vogel shkon ne kopesht.nje dite edukatorja e pyet se cfare do behen kur te rriten pas shum pergj. i erdhi rradha benit. Une edukatore do pi uiski e do q*** femrat.edukatorja e rref dhe therret plakun e ktij palku e rref e keshtu deri te gjyshja e rrafin.pastaj vete prap ne kopsht dhee prap e pyet mesusja .............,
Une tha Beni do pi CoCa-CoLa e do i bie me dore
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:13 pm

sa do doja te isha ne dush me ty.
aroma jote te behej nje me trupin tim.
te rrshkisje lehte mbi lekuren time deri ne skajet e saj te fshehta.
e un te perkedhelja nder duart e mia...
i dashuri im sapun.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:13 pm

Ishte fundi i fitit shkollor, profesori i thot nxensve "Kemi provim ne edukat sexuale, dhe tema e provimit esht aftesit ne sex"
Te gjith nxensit fillun duke praktiku.
Erdhi provimi, futet cifti par dhe e bojn, "7, jo keq" i thot presori.
Futet cifti dyt, "bravo e meritoni 8" i thot presori.
Futet cifti tret, "shum mir 9" i thot presori.
Futet cifti katert, "shkelqyshem 10" i thot presori.
Tani presori ishte duke prit per ciftin tjeter, kur nigjo ca renkime nga bangat e funit dhe shef ciftin e pest mrapa bangave, cuni po i bite me dor dhe goca po u prishte me gishta, "PO ju mer car po boni" i thot presori...
I cop 5 dum ne mer presor.....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:14 pm

Nje djale i ri ju kishte qepur pase nje alamet femre i cili nuk reshte se foluri duke i thene asaj une ta ha ate,e ta ha kete,ta bej ashtu e ta beje keshtu.
Pas nje kohe vajza u merzit e ia kthen:Ore cun, ti qe te besh sex me mua duhet ta keshte 25 cm (organin gjenital),OK ja kthen Djali,per ty do e pres 5 cm...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:14 pm

Dy te rinje pasi bejne dashuri , e hudhin prezervativin nga dritarja e katit te siperm te nje ndertese , posht ne rruge qellojne dy pleq kalimtar te rastit qe prezervativi iu bie para kembeve. Njeri pre tyre e shikon ne sy tjerin dhe thot: Shiko shiko , edhe ne kur kemi qen te rinje kemi bere seks vetem se lekura nuk na ka ren nai her...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:14 pm

Ne oren e anatomise tema e dites ishte "Organet seksuale te femres dhe mashkullit"
Profesori ngre ne mesim nje nga vajzat ne klase dhe e pyet per organet mashkullore.
Kjo tani nuk kishte mesuar dhe nuk po pergjigjej. Shoku i vet ne banke te pare zberthen pantallonat dhe e nxjerr per ta ndihmuar shoqen.
Profesori e shikon dhe bertet: " Banka e pare fute kopjen brenda"....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:15 pm

Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithcka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password.Djali per te bere pak lojra me vajzen i thote dua si password fjalen "penis". Teknikja nuk reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur pergjigja e kompjuterit ishte :
"PASSWORD I PAPRANUESHEM.NUK ESHTE I GJATE SA DUHET"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:15 pm

Gruaja i thote burrit... i dashur , ti e di qe jam e virgjer e nuk di gje ne lidhje me s*x ...A mund te me shpjegosh ?
Po ja i thote ai .... e quajme vendin tend privat " Burgu".... e vendin tim privat "Burgaxhiu" e luajme rolin burgaxhiu ne burg.
Dhe ben dashuri per here te pare.
Mbasi mbaroi ai , u shtri te qetesohej.
E shoqja i thote - i dashur burgaxhiu ka shpetuar nga burgu.
Ah i thote ai - ok po dorezoj prape.
Gruaja duke e perjetuar me sh gezim eksperiencen fillon e ngacmon shpesh burrin ne lidhje me burgaxhiun e daljen e tij nga burgu.
Me ne fund burri i tejlodhur i kthehet - Avash se nuk eshte denuar me jete te perjetshme.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:15 pm

1 ARAB qe intervistohet nga Ambasada e USA per Vize.

Consul: What is your name?
Arab: Abdul Aziz

Consul: Sex?
Arab: Six to ten times a week.

Consul: I mean, male or female ?
Arab: Both male and female and sometimes even camels.

Consul: Holy cow !
Arab: Yes, cows and dogs too !!!!

Consul: Man,..........isn`t it hostile ?
Arab: Horse style, doge style, any style..

Consul: ......... dear !
Arab: Dear? No dear plz, they run too fast !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:16 pm

[ nje dite mesuesja u thote nxensve,sot do bejme hartim mbi temen e kapitalizmit.Beni njeri nga nxensit e klases shkon ne shtepi dhe po mendohej!Por nuk dinte asgje per kapitalizmin, dhe pyet babain e vet o ba cfare eshte kapitalizmi? Se mesuesja na ka dhene te shkruajme nje teme per kapitalizmin. Kapitalizmi te keqen baja eshte si pershembull marim familjen tone une i thote i babai jam kapitalizmi, Mamaja eshte pushteti, sherbetorja jone eshte populli, kurse vllai yt i vogel eshte e ardhmja e vendit. Ti shiko si ecin punet ne shtepine tone.Beni rinte dhe shikonte veprimet e antarve te shtepise por nuk kishte ndonje gje interesante per te shkrojtur. mbasi te gjithe hengren buk dhe iken per gjume Benin nuk e zinte gjumi dhe tha pa dale te shikoj nje here car behet,vete te pastrusja dhe shikon babain e vet po Q***e pastrusen vete te dhoma e mamase shikon mamane qe po flinte gjume vete te dhoma e vllait te vete shikn ai ishte dhjere ne breket. dhe tha ne kohen qe Qeveria flinte gjume Kapitalizmi po Q***e popullin ndersa e ardhmja e vendit ishte dhjere ne breket.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:16 pm

nje familje po mendohej me e fute cunin ne shkolle.po nuk po gjenin pune me fitu nai lek i thote burri gruas pse nuk futesh te punosh k*rv.ithot gruaja po eshte turp burri ja kthen pe he se nuk i tregoj njeriu.e mire rane dakort dites tjter shkon gruaja ne pun .kthehet pas nja 2 oresh ene i jep burrit leket. i numron ishin 102 mije leke te vjetra te githa ishin 1000 vetem nji 200 thot burri po kush ishte ai shke*llat qe te lla 200 lek i thot gruas ? ajo i thot por te ghithe 200 leke me jepnin
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:16 pm

Gjate nje ore te edukates seksuale do vinte drejtori per te vene notat.Kur vjen shikon disa cifte duke bere s*x ne menyra te ndryshme dhe tho nota 9ju 10ju 8 ju 7 ju.por njeri ne banke te fundit po i bi*te me doredhe thote o presor i 5 sa me kalu du un hahahahahahaha
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi