Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita Dreshaj nudo

Shko poshtë

Afërdita Dreshaj nudo

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:34 pmËshtë e dashuruar me një nga meshkujt më simpatik të skenës shqiptare. Është modele dhe këngëtare njëkohësisht. E mbi të gjitha, është një vajzë e suksesshme.
Bukuroshja Afërdita Dreshaj, pas realizimit të klipit të saj më të fundit, “Shumë trafik”, duket se është duke iu përkushtuar më shumë fotomodelimit. Pasi preku suksesin edhe me këngën e saj të fundit, Afërdita ka vendosur të “zhvishet”.
Siç dhe vetë e shihni, Afërdita, me ëmbëlsinë që ja ka falur natyra, na shfaqet më sensuale se kurrë… Ne të “Bluetoothit” gjejmë rastin ta komplimentojmë përzemërsisht Afërditën për stilin e veçantë.

avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi