Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina Zeqiri Rock This Club"

Shko poshtë

Dafina Zeqiri Rock This Club"

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 14, 2010 10:00 am

<TABLE style="WIDTH: 100%" cellSpacing=0 cellPadding=0>

<TR>
<td vAlign=top width="50%">

Rock This Club Ou`wOu
Rock This Club Ou`wOu
Let's Rock This Club Ou`wOu
Let's Rock This Club Hey !

Tonight I`m gonna get my girl on
I send a text from my cell phone Wuo
We gonna party like you wouldn`t know
I see the leader something's going On Wuo
I got my Louis Vuitton
come on let's party on
Let's get some fresh Champagne
How about Moet, Chandon?
It's time to get it on
Got your love all night long
I like it all the time
Let's ROCK
Keep it Movin' On !

Reff : (2x)
There's a party over here
Come and dance anywhere
Let's party all night
Let's Rock This Club !
Oh Yeah Oh yeah..
Throw your Hands in the Air
Tonight (rock this club)
Tonight (rock this club)
At This Club Babbe .!

Are Youu ReaDy FOr Some More..(H) !!

It's Time to Rock it on The dance floor
The Dj's Jumping
And I`m wanting more
We gonna party till the Sunrise
and get in Trouble To To-Tonight
I got my Louis Vuitton
come on let's party on
Let's get some fresh Champagne
How about Moet, Chandon?
It's time to get it On
Get your love all night long
I like it all the time
Let's ROCK
Keep it Movin' On !

Reff: (2x)
There's a party over here
Come and dance anywhere
Let's party all night
Let's Rock This Club !
Oh Yeah Oh yeah..
Throw your Hands in the Air
Tonight (rock this club)
Tonight (rock this club)

As were Dancing to the noise,
I see the light in your eyes..
The music got me hypnotist,
So let's rock this Club Tonight .

RoCk Thiss CLubb (ii`yeah)

Reff: (2x)
There's a party over here
Come and dance anywhere ( ii`yeah )
Let's party all night ( let`s rock this club babe )
Let's Rock This Club !
Oh Yeah Oh yeah..
Throw your Hands in the Air
Tonight (rock this club) ( tonight, tonight, tonight )
Tonight (rock this club) .

Tonight
Rock This Club, Rock This Club, Let's Rock This Club
Tonight, Tonight* .

</TD></TR></TABLE>
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dafina Zeqiri Rock This Club"

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 14, 2010 10:08 am

shum keng e fort kjo nga dafina edhe teksti coolthumb
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi