Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

FacebOok

Shko poshtë

FacebOok

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 5:12 pm

Sa rrini ne facebook

per veti sa her te jom ne msn jom edhe ne facebOok
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FacebOok

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 5:15 pm

une per veti nuk rri shum pldh fb mu ka bo prej se ma kan blloku fb e vjeter
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FacebOok

Mesazh nga AnnA prej Fri Aug 20, 2010 1:40 pm

shum 4 or 5 ndit
avatar
AnnA
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 66
PIKE : 69
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FacebOok

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:25 pm

krejt dita sod ne fb me ka kalu :A
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FacebOok

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 8:03 am

Linddt shkruajti:krejt dita sod ne fb me ka kalu :A

haha i fort je lindd dgvl2za0
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FacebOok

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 11:56 am

Qendroj pak ore aty,,sepse eshte bere paksa monotone
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 33
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FacebOok

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi