Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Linda Halimi ndahet nga i fejuari

Shko poshtë

Linda Halimi ndahet nga i fejuari

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 31, 2010 6:26 pmLinda Halimi e ka pranuar se është ndarë nga i fejuari i saj, kitaristi nga Peja, Ilir Halili, dhe se tash do t’i kushtohet karrierës muzikore.

“Nuk mund të jap detaje për një çështje që më përket vetëm mua edhe atij. Por tani që jemi ndarë nga njëri-tjetri mund të them se vetëm gjithçka në jetë ndodh për një arsye, dhe jam shumë e lumture për të gjitha gjërat që më kanë ndodhë deri më tani”, i ka thënë këngëtarja gazetës Panorama Plus.

Ajo ka shtuar se ndjehet shumë më e lumtur kështu e lirë, duke shtuar se nuk ka asgjë kundër Ilirit.

Këngëtarja ka treguar të ketë dhënë gjithë energjinë e mundshme për dashurinë, tashmë të dështuar. “Nëse nuk do të isha përkushtuar në atë lidhje nuk do të isha këtu ku jam, pra do të isha shumë më lartë.

Por mendoj se tani ka ardhur koha të dëshmoj vetën se kush jam më të vërtet”, ka thënë këngëtarja.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi