Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Big Wolf Feat Bonsaton - Pa Ty Vdekje

Shko poshtë

Big Wolf Feat Bonsaton - Pa Ty Vdekje

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 31, 2010 9:02 pm

Teksti i kenges:


BonSaTon :prej kur tkom pa ' m'ki pelqy sun po t'la
gati 5 vjet me ty ' une me ty jam ala
aaa 'tsho tu u kall' edhe un kallna kur tsho
khuu' sa e bukur ' qysh me nejt une pa to
ti ' mu mqetson ' ti mshoqnon kur jam vet
era jote m'hin n'hun ' edhe kur jam n'krevet
me qarshaf t'lidhi ' t'kshyri mos je shplu
t'silli me guh t'lagi ' tknaqi e ti um knaq muu
najher tla me pushu ' t'kshyri kur jam shtrit
ti mu je tum munguu ' si naten edhe n'dit
vjen najkush per vizit ' ka qef met provu
ti hupish dika ' zhdukesh dika sje me mu
une t'lypi gjethku' po kerku sun po t'gjaj
a e din qe per tyy ' pata probleme me daj
prap pom dhimesh sun po tshaj ' se pernime tdu
veq per 1 gabim ' e vertet smuj met largu
BiG WoLF :po rri qetu ' per ty kshtu po menoj
kur tkom afer ty ' qdo sen ma leht e boj
ty po tmaj afer vetes ' per interesin tem
se pa ty sma then ' pa ty sen sum pelqen
sa her tshoh ' sa her tshhoh vizllon
si diamant ti je ' ti shum per mu peshon
ajde flejna ' kur qohem rri me mu
spo du un ti me shku ' mem lan tbajtshem
me ty po du mu kon qdo mengjes ' dit e mas dit
nat e mesnat ' me mi hek merzit
ti ma shton jeten ' ti m'disponon
ti rrafsh mu ma bon ' po prap pa ty spo shkon
falimeminer ' atij msitit tshqipnis
qe ma gjeti fatin ' me ty mu ujdis
o zot merrem mu ' leje qata qe e pash
se mu kan un pa ta ' dije qe um merr n'qafrefren : [BiG WoLF ]
me ty qdo dit bohna fit
pa ty nervoz pa ty krejt shit
me ty po du mu kan
me ty po du me dek
se ti po mkupton
ti dhimbjet po mi hekBonSaTon :kur sje nuk po rrihet ' pa ty nuk po pihet
as uji ' as buka ' spo hahet kjo dihet
apet 'ti 'ti 'ti ' nuk zavendsosheh
ti um lodh zdorzohesh ' ngjitesh nbuzz tem tranohesh
tduu besom tduu ' per ty babes i thash
ti ma qetson gjakin mu ' prej heres t'par qe t'pash
um kalle u kalle ' ala qajo dashni
per gjdo mengjes me t'ngre ' n'paranoja po hi
uuu sa qudi pom vjeen ' ti najher um vjen permas
ti najher um len pa men ' ti najher um shtin me plas
gjeth m'bon t'lumtur ' ki qef mem pa tu kesh
.mu prej teje ' sum vjen marre mu desh
besom tkisha lon ' po me t'lan tranona
edhe pse t'sho me tjeter' s'gjelozoj po shum gzona
dej n'ort e vona ' rrin e mbon shoqnii
prej gjumit kur t'qona ' e deri ngjum kur bi
BiG WoLF :kur tkom ty dal rrezitna ' me ty smokitna
me ty un bohna high ' derisa erdhe u merzita
kuh be nanen ' ala bajat smu bo
kaloj goxha 1koh ' asniher sum thot jo
me dal mu shetit ' i shoh t'zit e mshefi
sdi sa vjet i ka ' veq e di e du per qeffi
kaluse ' kergja afer zemres
me ngjyren e kuqe ' si faqet e femnes
uh sa e mir ' e ki eren e shtrejt
ti zban mu kan e lir ' mu pa ty um lujn ment
veq zoti ty ka dit ' me tbo qeshtu qysh je
si 1anderr me ty ' se neser pale a je
duhet me than i miss you ' se meti pa kiss you
ki me met un pa tlag ' e pa tthhan i love you
kujtim i ksaj jetes ' cigares e fletes
fitlerit e rrizlles ' kur e kom afer vetes I love you MARIHUANA !
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi