Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora - së shpejti me videoklip të ri

Shko poshtë

Nora - së shpejti me videoklip të ri

Mesazh nga Binni prej Thu Sep 02, 2010 9:22 pm

Nora Istrefi ka premtuar edhe një videoklip të ri muajin e ardhshëm, sapo të shijojë ca kohë pushim nga vera e ngjeshur.
“Momentalisht jam duke pushuar, por besoj se pas një muaji do të lansoj edhe një video-klip të ri”, ka thënë Nora për Telegrafi.
Këngëtarja kosovare, e cila javë më parë realizoi videoklipin në bashkëpunim me hip-hop grupin TDS, është shprehur për Telegrafi.com se është shumë e kënaqur me suksesin e këngës.
“Bashkëpunimi me grupin ‘TDC’ ka rrjedhur shumë natyrshëm. Jam ndarë shumë e kënaqur me tre djelmoshat dhe ndihem shumë e kënaqur që kjo këngë është duke korrur shumë sukses”, ka shtuar këngëtarja.
Ndërsa sa i përket martesës, Nora ka thënë se njëherë përnjëherë nuk ka asnjë plan, por sigurisht se në të ardhmen e afërt ajo do ta kurorëzojë fejesën e saj me Robertin edhe me martesë.
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 32
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi