Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

LG paraqet LCD televizor te holle te dyfishte

Shko poshtë

LG paraqet LCD televizor te holle te dyfishte

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:13 pm


Këtë lajm do ta vendosim në kategorinë “nuk e dimë pse kjo ekziston, por po na pëlqen”. Në fakt, kompania LG ka paraqitur ekran të hollë LCD i cili tregon fotografinë e njëjtë në të dyja anët.

Sa i përket vlerës së përdorimit të kësaj çudie, na bien ndërmend vetëm lojërat dhe përmbajtjet edukative. Për shembull, nuk do të ishte keq që profesorët dhe nxënësit të mund të ndjekin përmbajtjen e njëjtë gjatë ligjëratës. Mirëpo, përveç kësaj, dyshojmë që kjo teknologji do të mbijetojë në numër të madh të pajisjeve, përveç nëse ekspertët e kompanisë LG nuk ka ndonjë ide revolucionare në mendje.

Në çdo rast, bëhet fjalë për koncept i cili ndoshta kurrë nuk do të arrijë të del në treg, e kur kjo të ndodhë, do të jemi të parët të cilët do të ju informojmë për këtë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi