Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Counter - Strike: Source v.63 Net assembly (2011/PC/MULTI2)

Shko poshtë

Counter - Strike: Source v.63 Net assembly (2011/PC/MULTI2)

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 4:16 pmCounter - Strike: Source v.63 Net assembly (2011/PC/MULTI2)
Year:2011 | PC Game | Developer: Valve Corporation | Publisher: Valve Corporation | 2.10 GB
Genre: Action, FPS, Online

Versioni i ardhshëm iveprimit botëve online të mirë. Counter- Strike: Source blends fitues ekipi revole Counter-Strike me teknologji të përparuar e ™ Burimi. Me zhvillimet e rëndësishme e fundit dhe grafika teknike menduar, të shëndoshë përditësuar plotësisht dhe fizikës realiste, Counter-Strike: Source thjesht duhet të marrë një vend të rëndësishëm në mbledhjen e çdo tifoz i zhanër "veprim. "

Kërkesat e sistemit:
Sistemi operativ: XP/Vista/7-Seven
Processor: Pentium 4 2.8 GHz
Memory: 512 MB
Video: Video Card DirectX 9 përputhje me

Karakteristika kryesore:
Përmbajtja e plotë e textures origjinale dhe modele.
Menuja kryesore përmban ndonjë referencë në server
Clan tag is disabled by default
Nick standarde

Protokolli version 17
Exe version 1.0.0.63 ( cstrike )
Exe ndërtuar: 13:38:12 27 qershor 2011 ( 4608 ) ( 240)
Emulator: RevEmu 9.8.5 nga 2011/6/26

Udhëzimet e instalimit:
Ekzekuto skedarët e shkarkuar dhe ndiqni udhëzimet


Kodi:
Download:

http://www.fileserve.com/file/Nqzauvg/CS_Source_v.1.0.0.63.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/SpnnpxQ/CS_Source_v.1.0.0.63.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/bpe3kq8/CS_Source_v.1.0.0.63.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/TChH6Rq/CS_Source_v.1.0.0.63.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/eKkYNeX/CS_Source_v.1.0.0.63.part5.rar

Mirror 1 :

http://www.wupload.com/file/38362112/CS_Source_v.1.0.0.63.part1.rar
http://www.wupload.com/file/38362113/CS_Source_v.1.0.0.63.part2.rar
http://www.wupload.com/file/38359838/CS_Source_v.1.0.0.63.part3.rar
http://www.wupload.com/file/38360068/CS_Source_v.1.0.0.63.part4.rar
http://www.wupload.com/file/38366531/CS_Source_v.1.0.0.63.part5.rar

Mirror 2 :

http://www.filesonic.com/file/1334698431/CS_Source_v.1.0.0.63.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1334698571/CS_Source_v.1.0.0.63.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1334698481/CS_Source_v.1.0.0.63.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/1334698461/CS_Source_v.1.0.0.63.part4.rar
http://www.filesonic.com/file/1334696281/CS_Source_v.1.0.0.63.part5.rar
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi